Допомога храму

Парафія Богоявлення на Позняках звершує Богослужіння у двох храмах. Божественні літургії та вечірні служби відбуваються у великому храмі на честь Богоявлення, а хрещення, індивідуальні молебні та акафісти у маленькому храмі на честь Святих Жен Мироносиць. У приміщенні недільної школи проходять заняття  для дорослих та дітей. Також у цьому приміщенні відбуваються лекції для майбутніх хресних батьків, та працює група допомоги  алкозалежним та членам їх сімей. Будівництво та забезпечення функціонування храмів та недільної школи стало можливим, багато в чому, завдяки благодійним пожертвуванням.

Якщо у Вас є можливість та бажання внести свою пожертву на храм це можливо зробити на:

Розрахунковий рахунок UA573052990000026000026808814 в ПАТ КБ «ПриватБанк» ЄДРПОУ 33344349 або

Картка ПриватБанку 5168 7554 7521 2045  Бойко Сергій Володимирович (настоятель храму)

Молитва за благодійників буде лунати кожної служби з вуст священників, прихожан та вихованців недільної школи.