Помощь храму

Парафія Богоявлення на Позняках звершує Богослужіння у двох храмах. Божественні літургії та вечірні служби відбуваються у великому храмі на честь Богоявлення, а індивідуальні молебні та акафісти у маленькому храмі на честь Святих Жен Мироносиць. У тимчасовому приміщенні проходять заняття недільної школи для дорослих та дітей. Також у цьому приміщенні проходять лекції для майбутніх хресних батьків, та працюють співробітники фонду «Православна Київщина» з алкозалежними та членами їх сімей. Кожного року вихованців недільної школи стає все більше, і все гостріше стає потреба великої та пристосованої для занять будівлі. На цей час вже розпочато будівництво двоповерхової школи з актовим залом на першому поверсі та класами на другому. Будемо вдячні всім хто зможе допомогти у будівництві. Молитва за благодійників буде лунати кожної служби з вуст священників, прихожан та вихованців недільної школи.

Розрахунковий рахунок 26000056214768 в ПАТ КБ «ПриватБанк» МФО 380269 код ЄДРПОУ 33344349

ВізуалізаціяВизуализация