Зустріч з професором КДА прот. Олексієм Добошем

img_9684У вівторок 23 грудня о 18:30 в нашому храмі відбудеться лекція професора Київської Духовної Академії протоієрея Олексія Добоша на тему: Підготовка до утворення сім’ї на засадах християнства: умовна параметризація основних психофізіологічних, духовних та соціальних факторів у збірному визначенні “формула утворення сім’ї”. Після зустрічі лектор буде давати відповіді на питання що стосуються того як правильно підійти до одного з найважливіших виборів у житті людини і християнина, як і що слід робити щоб цей вибір був зроблений правильно і сімейне життя стало справжньою радістю.

Запрошуються всі бажаючі.

ПРАЗДНОВАНИЕ ДНЯ СВЯТОГО НИКОЛАЯ

рррррр 067Вечером, 18 декабря, по благословению настоятеля нашего храма, протоиерея Сергия Бойко прошел праздник посвященный Дню святителя Николая который подготовили самые маленькие воспитанники воскресной школы в возрасте от 3 до 7 лет. В теплой, семейной обстановке малыши вместе с матушкой Анастасией рассказывали стихи, пели и танцевали, что позволило всем взрослым окунуться в сказочный мир простоты, открытости и искренности детского мира.
В завершении праздника отец Сергий вручил всем участникам подарки, а матушки Наталья и Анастасия, вместе с мамами, организовали сладкий стол. С воскресной школы все уходили в хорошем настроении, с теплыми чувствами и впечатлениями.

рррррр 062  рррррр 075

Смотреть все фото