Благодійний ярмарок

Справжнє сімейне свято сьогодні відбулося в нашому храмі ! Було красиво та радісно на душі. Дякую всім! За ці чудові світлини. Всю цю красу організували та провели прихожани нашого храму на чолі з викладачами дитячої Недільної школи, за підтримки батьків та всієї парафії. Діти наші були справжніми героями. Серйозно та дружно вели продажі, знімали фоторепортажі, допомогли смажити млинці, пригощали чаєм! Заохочували гостей купувати картини, мило – то справжнє чудо-кам’янці – які власноруч напередодні дружно “обгорнули” в теплі вовняні мочалочки. Збір коштів на потреби ЗСУ триває. Долучайтеся, хто має бажання, але не встиг цього зробити. (реквізиті внизу) Спаси Господь та даруй сили! Слава Богу за все ! За цей день і кожну його мить!