Масляна на приході

З благословення нашого настоятеля отця Сергія сьогодні  у храмі після літургії відбулося святкове заговіння на піст нашої парафії. І хоча масляна неділя ще попереду, наші парафіяни з задоволеням поласували тепленькими, тільки спеченими млинцями, а також смачною домашньою випічкою, яку приготували батьки дітей недільної школи. А самі діти були найкращими помічниками на нашому чудовому святі!

Храми Подолу

З благословення настоятеля нашого храма отця Сергія
2 березня для  Дитячої недільної школи  відбулася  екскурсія храмами Подолу!
Ми відвідали  найперший християнський храм нашого міста – Іллінський, Микільський храм на воді – ймовірне місце хрещення киян, а також храм Миколи Набережного. Екскурсію для нашої групи проводив священник Іллінського храму протоієрей отець Ростислав. Завдяки його цікавій розповіді ми подумки перенеслися у  давні  часи і ніби  стали свідками однієї з важливих  подій нашої історії – хрещення Русі.

Паломництво в Китаїво та Голосіїво

З благословення настоятеля нашого храма отця Сергія
27 січня Дитяча недільна школа  вирушила  у невелику подорож святими місцями Київщини.
Ми відвідали Китаїво , Голосіїво та Свято – Преображенську пустинь, дізналися  про історію створення цих монастирів, помолилися  у чудових храмах біля мощів преподобного Феофіла та матушки Аліпії.
Очолював нашу группу отець Евгеній.