Пам’ятка перед хрещенням!

Що необхідно для хрещення:

• Хрестик (православний – з таким зображенням розіп’ятого Спасителя, на якому ноги до хреста прибиті окремо, а не одна на одну; освячений – якщо хрестик куплений не в церковній крамниці, то слід перед хрещенням попередити священика, щоб освятив його);
  • Крижма (біле полотенце чи пеленка);
  • На хресних та усіх присутніх обов’язково мають бути одягнені натільні хрестики.

Вимоги до хресних батьків

• Хресні повинні бути православними християнами.
  • Хресним (якщо вони кияни) необхідно відвідати лекцію перед хрещенням. Заняття проходятьпо п’ятницях о 19:00 год в приміщенні недільної школи поряд з храмом. Якщо немає можливості побувати на лекції в цей день, можна завчасно домовитися про зустріч в зручний день та час зі священиком Георгієм за телефоном 0977200094.
  • Хресні повинні сповідуватися і причаститися Святих Христових Тайн. (Вони можуть зробити це у будь-якому православному храмі.)
  • Хресні повинні знати напам’ять молитву Символ віри, яка знаходиться в молитвослові в ранкових молитвах.

Перед Причастям:

• три дні утриматися від м’ясної і молочної їжі (у шлюбі утриматися від подружнього спілкування, жінка в день Причастя має бути в чистоті жіночій)
  • молитовно підготуватися словами молитв з Послідування до Святого Причастя з молитвослова;
  • в день Причастя з 12 годин ночі до Причастя нічого не їсти і не пити;
  • сповідуватися ввечері напередодні дня Причастя;
  • бути до початку служби без запізнення.

Хрещення в нашому храмі здійснюються в будь-який день. Таїнства здійснюються індивідуально, тому необхідно заздалегіть домовитися про день та час з настоятелем храму протоієреєм Сергієм за телефоном 0681980197.